ACİL ve SÜRELİDİR / İran’a Heyet Ziyareti hakkında - Ankara Sanayi Odası

ACİL ve SÜRELİDİR / İran’a Heyet Ziyareti hakkında

Tarihi     : 25 .03.2009
İşareti    : 5/5000-1281  
Yanıt     : dim@aso.org.tr   

Sayın Üyemiz,  

Odamız tarafından 20-23 Nisan 2009 tarihleri arasında Tahran Ticaret ve Sanayi Odası’na bir heyet ziyareti gerçekleştirecektir. Ziyaretin uçuş detayları aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır.  

 

Sözkonusu ziyaret kapsamında Tahran’da 3 gecelik konaklamanın yapılacağı “Esteghlal Otel” (5 yıldızlı)’de toplam kişi başı ücret; tek kişilik odada konaklanılırsa 900 ,- Euro, iki kişilik odada konaklanılırsa kişi başı 750 ,- Euro’dur 

 

Fiyata dahil olan hizmetler; THY ile Ankara – Tahran  – Ankara ekonomi sınıf uçak bileti, transferler, otelde 3 gece konaklama, sabah kahvaltıları, tercümanlık hizmeti, 2 öğle yemeği ve resmi programlara katılım ve çevre gezisidir.  

 

Fiyata dahil olmayan hizmetler ise; yurt dışı çıkış harcı, program esnasında alınacak akşam yemekleri ve kişisel harcamalar ile otel ekstralarıdır.

Ziyarete katılmak isteyen üyelerimizin 27 Mart 2009 tarihine kadar Odamızın T. İş Bankası Başkent Şubesi  4299-2150365 no’lu Euro hesabına katılım ücetinin tamamını yatırmaları gerekmektedir.

Ödemenin yapıldığına dair dekont ve aşağıda yer alan katılım formu ile heyete katılacak kişinin pasaport (en az 6 ay geçerliliği olan) fotokopisinin, Odamızın 0312 417 12 71 no’lu faksına gönderilmesi durumunda gerekli işlemlere başlanılacaktır.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,   

 

Ankara Sanayi Odası   

 


Uçuş Detayları: 

 

Türk Hava Yolları ile,

 

 Tarih

Uçuş No

Nerden

Saat

Nereye

Saat