ABD’de ki Yatırım Fırsatları ile Bağlantı Kurmak, SELECTUSA 2013 Yatırım Zirvesi - Ankara Sanayi Odası

ABD’de ki Yatırım Fırsatları ile Bağlantı Kurmak, SELECTUSA 2013 Yatırım Zirvesi

    9 Eylül 2013

Tarih: 09.09.2013
İşareti: 05/5000-3194
 
Sayın Üyemiz,
 
Amerikan Büyükelçiliği Ticaret Müşteşarlığı’ndan alınan bir yazıda, 31 Ekim–1 Kasım tarihleri arasında Washington, DC’de “SelectUSA 2013 Yatırım Zirvesi” düzenleneceği bildirilmektedir.
 
ABD Dışişleri Bakanı John Kerry, ABD Hazine Bakanı Jack Lew ve ABD Ticaret Temsilcisi  Michael Froman’ın, ABD Ticaret Bakanı Penny Pritzker’a Washington, D.C.’de düzenlenecek olan SelectUSA 2013 Yatırım Zirvesi’nde eşlik edecekleri bildirilmektedir. SelectUSA Yatırım Zirvesi’ne ön kayıt yaptırmak için http://www.selectusasummit.com/  ve daha detaylı bilgi için, http://www.selectusa.gov/  web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 
 
SelectUSA’in misyonu ABD’ye daha fazla yatırım yapılmasını teşvik etmek olduğu bildirilmektedir. SelectUSA 2013 Yatırım Zirvesi katılımcılara yeni bağlantılar kurma fırsatının yanısıra, potansiyel yatırım ortakları ile bire bir görüşmeler, en son yatırım eğilimleri hakkında sunumlar, moderatörlü paneller, yatırım fırsatları ve programları ile ilgili kısa oturumlar, ABD ‘de de yatırım ile ilgili kaynaklar hakkında bilgi aktarımı ve kamu, yerel, bölgesel ekonomik gelişim kuruluşları ile görüşme olanakları sağlayacağı bildirimektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası