ABD Consumer Electronıcs Show Duyurusu - Ankara Sanayi Odası

ABD Consumer Electronıcs Show Duyurusu

Tarih: 05.11.2015
İşareti: 05/5000-2394
İrtibat:dim@aso.org.tr
 
Sayın Üyemiz, 
 
ABD Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı’ndan alınan bir yazıda, 06-09 Ocak 2016 tarihlerinde Las Vegas, Nevada’da “Consumer Electronics Show (CES)” programının düzenleneceği ifade edilmektedir. Amerikalı elektronik ve teknoloji firmalarından alım yapmak isteyen yada distribütörü olmak isteyebilecek Türk iş adamlarından oluşacak delegasyonun duyurusu ekte yer almaktadır.
 
ABD’nin en büyük elektronik fuarı olan Consumer Electronics Show(CES) tüketici teknolojisi ürünleri üreticileri, distribütörleri, araştırmacıları, içerik geliştiricileri, maliyet ve endüstri analistleri ile  basını, perakende dağıtım kanalında satın almacılaır ve karar vericileri bir araya getiren en önemli teknoloji fuarı olma özelliği taşımaktadır.
 
 
ABD’li şirketlerle birebir görüşmelerin yapılacağı, fuara ücretsiz girişin sağlanacağı, saha ziyaretlerinin yapılacağı fuara katılmak isteyen üyelerimizin GÖKÇE TUNCER ile gokce.tuncer@trade.gov adresinden ya da 0212 335 91 33 numaralı telefondan irtibata geçmeleri gerekmektedir.
 
 
Bilgilerinize sunarız.
 
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası