8. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı - Ankara Sanayi Odası

8. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı

Tarih: 26.10.2015
İşareti: 05/5000-2328
İrtibat: dim@aso.org.tr
 
Sayın Üyemiz;
 
Global Enerji Derneği’nden alınan bir yazıda “Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı/ EIF 2015”’in, 04 – 06 Kasım 2015 tarihlerinde ATO Congresium ANKARA International Convention & Exhibition Centre’de gerçekleştirileceği bilgisi paylaşılmıştır.
 
T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın destekleriyle gerçekleşecek olan kongrenin amacı, başta elektrik üretim kaynakları olmak üzere Dünya ve Türkiye enerji piyasalarının tüm boyutları ile değerlendirilmesi ve en son gelişmeler ile uygulamaların pek çok açıdan tartışılıp ele alınabileceği bir ortam oluşturmaktır. Kongre programında nükleer enerji oturumu düzenlenecek olup; kongre programı kapsamında ikili görüşmeler etkinliği, kısa kurslar ve fuar alanı da yer alacaktır.
 
Kongreye yerli ve yabancı pek çok enerji firması yetkililerinin yansıra, akademisyenler, bürokratlar ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin iştirak edeceği belirtilmiştir.
Kongrenin  100 TL olan giriş  ücreti ; Ankara Sanayi Odası üye firmalarına  özel  % 50 indirimle “50 TL“ olarak uygulanacaktır.
Bahse konu kongreye indirimli ücret ile katılmak isteyen üyelerimizin ekte yer alan katılım formunda istenen bilgileri eksiksiz olarak tamamlamaları ve kesin kayıt işlemi için ilgili banka hesabına ödeme yaparak dekontu 0312 448 03 22 numaraya faks  ile yada info@dominoexpo.com / gul@dominoexpo.com  adresine  mail olarak göndermesi gerekmektedir.
Bilgilerinize sunarız.   
 
Ek: Katılım Formu (1 Sayfa)                
     
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası