5. Uluslararası BIEL LIGHT+BUILDING BUENOS AIRES 2015 Fuarı - Ankara Sanayi Odası

5. Uluslararası BIEL LIGHT+BUILDING BUENOS AIRES 2015 Fuarı

      Tarih: 17.06.2015
      İşareti: 05/5000-1438
 
 
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) alınan bir yazıda, 16-18 Eylül 2015 tarihleri arasında Arjantin’in Buenos Aires eyaletinde, Latin Amerika’nın elektrik, elektronik ve aydınlatma sektörünün en önemli uluslararası etkinliği olan “5. Uluslararası Elektrik, Elektronik Sanayi ve Aydınlatma Yuvarlak Masa Toplantıları” ve “Biel LIGHT+BUILDING Buenos Aires 2015 Fuarı”nın düzenleneceği bildirilmektedir.
 
Yazıda devamla, Arjantin Devleti’nin organizasyon kapsamında, kendi seçeceği katılımcı şirketler arasından bir kişinin gidiş-dönüş uçak bilerti, iç ulaşım, seyahat sigortası ve konaklamayı karşılayacağı bildirilmektedir. Ayrıca, söz konusu organizasyona aynı şirketten birden fazla kişinin katılabileceği belirtilmektedir.
 
Bu kapsamda, yuvarlak masa toplantılarına ve Fuara ilişkin katılım formu ve detaylara TOBB web sitesi (www.tobb.org.tr) “Hizmetler” başlığı altındaki “Uluslararası İş İmkanları/Yurtdışı Etkinlikler” bölümünden ulaşılabilmektedir. Katılmayı isteyen kurum/kuruluşların katılım formunu doldurarak, “Word” dosyası formatında en geç 31 Temmuz 2015 tarihine kadar mortac@mecon.gob.ar ve asereno@mecon.gob.ar adreslerine iletmeleri gerekmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
 
 
                                                                                                               Saygılarımızla,
 
Ankara Sanayi Odası