TÜRKİYE – ÖZBEKİSTAN İŞ FORUMU - Ankara Sanayi Odası

TÜRKİYE – ÖZBEKİSTAN İŞ FORUMU

    24 Ekim 2017

İşareti : 05/5000-2833
İrtibat : dim@aso.org.tr
İlgili Kişi: Nilay Şahin (nilay.sahin@aso.org.tr)

Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan alınan bir yazıda, Özbekistan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Şevket Mirziyoyev’in Türkiye resmi ziyareti çerçevesinde, T.C. Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekci, Özbekistan Cumhuriyeti Başbakan Yardımcısı Sayın Cemşid Kuçkarov ve Özbekistan’ın en büyük devlet işletmelerinin üst düzey yöneticilerinin katılımıyla, 26 Ekim 2017 tarihinde Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) ve Özbekistan Cumhuriyeti Devlet Yatırım Komitesi işbirliğinde Swissotel The Bosphorus Istanbul’da (Adres: Vişnezade Mahallesi, Acısu Sokaği No:19, Beşiktaş / İstanbul) Türkiye – Özbekistan İş Forumu düzenleneceği bildirilmektedir.

Bahse konu forumda Özbekistan ekonomisindeki son gelişmeler, ülkenin yatırım mevzuatı ve yatırımcılara sağlanan teşvikleri konu alan oturumlar sunum ve soru-cevap şeklinde gerçekleştirilecek, arzu eden katılımcılara Özbekistanlı yetkililerle birebir görüşme imkanı sağlanacağı ifade edilmektedir.

Söz konusu Foruma katılmak üyelerimizin 24 Ekim 2017, Salı günü saat 18:00’e kadar https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/499/9347 linkinde yer alan katılım formunu doldurmaları gerekmektedir. Program ve Özbekistan heyet listesi ekte sunulmaktadır.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası

 

Ek : 1- Heyet-Listesi (1 sayfa)

        2- Program (2 sayfa)