TÜRKİYE-RUSYA İŞ FORUMU - Ankara Sanayi Odası

TÜRKİYE-RUSYA İŞ FORUMU

İşareti : 05/5000-2128
İrtibat : dim@aso.org.tr

Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan (DEİK) alınan bir yazıda, bu yıl “Partner Ülke Rusya” teması ile 86’ncı defa düzenlenecek olan İzmir Enternasyonal Fuarı çerçevesinde, Ege İhracatçı Birlikleri destekleri ile DEİK organizasyonunda, 18 Ağustos 2017 tarihinde Türkiye-Rusya İş Forumunun organize edilmesinin planlandığı belirtilmektedir.

Taslak programı ve katılımcı listesi ekte sunulmakta olan söz konusu etkinliğin açılış oturumunda Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci ve Rusya Federasyonu Enerji Bakanı Sayın Aleksandr Novak’ın katılımcılara hitap etmeleri, peşi sıra düzenlenecek eş zamanlı oturumlar çerçevesinde ise sanayi, inovasyon, enerji, özel ekonomik bölgelerin tanıtımı, turizm ve bölgeler arası işbirliği konularının masaya yatırılarak iki ülkeden ilgili bakanlık, kurum ve firma temsilcileri tarafından karşılıklı olarak değerlendirmeleri öngörülmektedir. İş Forumuna ilişkin güncel program ve Rusya heyet listesinin nihai hali, kayıt yapan katılımcılara bilahare iletilecektir.

Bu çerçevede, Türkiye-Rusya İş Forumuna katılmak isteyen üyelerimizin http://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/438/8949 adresinde bulunan online kayıt formunu en geç 14 Ağustos 2017, Pazartesi günü saat 18:00’a kadar doldurmaları gerektiği ve katılımcıların İzmir’e ulaşımı, konaklama, toplantı yerine transfer vb. işlemlerini kendi imkanları ile organize edeceği hususunu bilgilerinize sunarız.


Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası

Ek :
1- Taslak Program (1 sayfa)
2- Katılımcı Listesi (11 sayfa)