2014 Bahreyn Uluslararası Bahçe Sergisi: Tarım Teknolojileri - Ankara Sanayi Odası

2014 Bahreyn Uluslararası Bahçe Sergisi: Tarım Teknolojileri

Tarih: 25.12.2013
İşareti: 05/5000-5682
 
 
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, İslam Ticaret, Sanayi ve Tarım Odası’ndan alınan bir yazıya atfen; Bahreyn Kralı Majesteleri Hamad Bin İsa Al Khalifa himayelerinde, Birleşmiş Milletler Sınai Kalkınma Teşkilatı (UNIDO) – Yatırım ve Teknoloji Teşvik Ofisi (ITPO) ve Tarımsal Kalkınma Ulusal Girişimi işbirliğinde, “2014 Bahreyn Uluslararası Bahçe Sergisi: Tarım Teknolojileri Sergisinin 26 Şubat- 1 Mart 2014 tarihleri arasında, Bahreyn Krallığı’nda düzenleneceği bildirilmektedir.
 
Yazıda devamla, söz konusu serginin katılımcı firmalara tarım sektöründe büyük yatırımların gerçekleştirildiği bir bölgede müşteri tabanını geliştirme fırsatı sunacağı belirtilmektedir. Sergide tarım sektöründe, çevreci ve düşük-maliyetli üretimin artırılması için teknoloji kullanımındaki son uygulamalara odaklanılacağı ifade edilmektedir.
 
Ayrıca, bahsekonu sergi ile ilgili detaylı bilgiye http://www.bigs.com.bh adresinden ulaşılabileceği ve katılmak isteyenlerin iletişim bilgileri sunulan Dr. Hashim Hussein (unidobah@batelco.com.bh) ile iletişime geçmeleri gerektiği bildirilmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası