20. ULUSLARARASI METAL İŞLEME TEKNOLOJİLERİ İHTİSAS FUARI METAV - Ankara Sanayi Odası

20. ULUSLARARASI METAL İŞLEME TEKNOLOJİLERİ İHTİSAS FUARI METAV

    25 Aralık 2017

İşareti : 05/5000-3462
İrtibat : dim@aso.org.tr
İlgili Kişi: Valerie Gülsen ÇAPOĞLU (valerie.mack@aso.org.tr)

Sayın Üyemiz,

Düsseldorf Fuarları Türkiye Temsilciliği’nden alınan bir yazıda, 20. Uluslararası Metal İşleme Teknolojileri İhtisas Fuarı METAV 2018’in, 20-24 Şubat 2018 tarihleri arasında Düsseldorf’da düzenleneceği, Kuzeybatı Avrupa’nın üretim teknolojisine yönelik teknoloji vitrini konumunda bulunan METAV’ın, aynı zamanda yılın hemen başında en yeni gelişmelerin güncel üretim tekniklerinin ve heyecan verici trendlerin sunulduğu ideal bir platform oluşturduğu belirtilmektedir.

Üretim teknolojileri sektörünü tüm yönleriyle ele alan METAV’ın ağırlıklı konularını takım makineleri, üretim sistemleri, hassas aletler, otomatik malzeme akışı, bilgisayar teknolojileri, endüstriyel elektronik ve yardımcı malzemeleri oluşturmakta olup bunlara ek olarak fuarın farklı bölümlerinde kalıplama işlemleri (moulding), tıp teknolojileri (medical), katmanlı üretim (additive manufacturing) ve kalite (quality) konuları da yer almaktadır. Bu konular “Area” olarak adlandırılan bölümler halinde ve kendi nomenklatürletiyle Metav Fuar Programının kalıcı unsurları haline gelmiştir.

Söz konusu etkinlikle ilgili ayrıntılı bilgiye www.metav.com internet sitesinden ulaşılabildiği hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası