“2. iKO İş Forumu ve 13. iKO Üyesi Ülkeler Arasıda Ticaretin ve Ortak Girişim Yatırımların - Ankara Sanayi Odası

“2. iKO İş Forumu ve 13. iKO Üyesi Ülkeler Arasıda Ticaretin ve Ortak Girişim Yatırımların

Tarihi     : 15.05.2009
İşareti    : 5/5000 – 
1971
Yanıt      : dim@aso.org.tr 
 

Sayın Üyemiz, 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, Dışişleri Bakanlığı’ndan alınan bir yazıya atfen, İslam Ticaret ve Sanayi Odası (ICCI) ve ilgili diğer İKÖ kuruluşlarının, 23-25 Mayıs 2009 tarihlerinde Şam’da gerçekleşecek “36. Dışişleri Bakanlan Konseyi (DBK) Toplantlsı” öncesinde 21-23 Mayıs 2009 tarihlerinde Şam’da “2. iKO İş Forumu ve 13. iKO Üyesi Ülkeler Arasıda Ticaretin ve Ortak Girişim Yatırımlarının Geliştirilmesi Özel Sektör Toplantısını”nı düzenleyecekleri bildirilmektedir.

Yazıda ayrıca, 35. DBK oncesi Kampala’da düzenlenen “1. Forum ve 12. Özel Sektör Toplantısı” sonunda yaymlanan Bildirge ile, Forum’un düzenli olarak DBK sırasında gerçekleştirilmesine karar verildiği ve Özel Sektör Toplantısının işadamlanım, proje sunuculan ve olası yatırımcılarla yüz yüze görüşmeleri, bağlantı kurmalan için bir vesile oluşturduğu belirtilmektedir.

Toplantı ile ilgili taslak program, kayıt formu ve iş görüşmeleri formu ekte verilmiştir.

Söz konusu toplantıya katılmak isteyen üyelerimizin, ekte verilen katılım formunda yer alan adrese doğrudan başvurmaları hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ankara Sanayi Odası