18. Çin Yatırım Ve Ticaret Forumu - Ankara Sanayi Odası

18. Çin Yatırım Ve Ticaret Forumu

    20 Şubat 2014

Tarih: 20.02.2014
İşareti: 05/5000-650
 
 
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, İpek Yolu bölgesindeki ticareti arttırmak ve bölgedeki kültürün tanınması amacıyla,Shaanxi Bölgesi yerel Hükümeti ve Çin Uluslararası Ticareti geliştirme Konseyi tarafından, 23-26 Mayıs 2014 tarihlerinde Xi’an City,Shaanxi Bölgesi, Çin Halk Cumhuriyeti’nde “18th Investment and Trade Forum for Cooperation between East and West China” forumunun düzenlenmesinin planlanmakta olduğu bildirilmektedir.
 
Bahse konu foruma, çeşitli ülkelerin Oda Başkanları ve CEO’larının katılımları öngörülmekte olduğu, açılış töreninin ardından seminerler ve yuvarlak masa toplantılarının gerçekleştirilmesinin planlanmakta olduğu bildirilmektedir. Yapılacak seminerler ve toplantılarda firmaların eşleştirilerek karşılıklı görüşmeler gerçekleştirmelerine olanak tanınacağı, gerçekleşecek forum alanında ayrıca çeşitli ülkelerden gelen katılımcıların ürünlerini sergileyebilecekleri stantların kurulacağı ifade edilmektedir. Stantlarda özellikle, makine teçhizatları ve üretimi, enerji ve yapı malzemeleri, sanayi ürünleri ve teknolojileri, tarım teknolojileri ve hizmetleri ile hafif sanayi tüketimi ve gıda alanlarında ki ürünlerin sergilenmesinin planlanmakta olduğu vurgulanmaktadır.
 
Söz konusu foruma katılmak isteyenlerin ve forum alanında kurulacak stantlarda ürünlerini tanıtmak isteyenlerin, katılım formunu doldurarak, formda bilgileri yer alan e-posta adreslerine veya faks numaralarına iletmeleri gerekmektedir.
 
Katılım Formu, Program ve ayrıntılı bilgiye TOBB web sitesi (www.tobb.org.tr) sağpanelinde “Hizmetler” başlığı altındaki “Uluslararası İş İmkanlan/Yurt Dışı Etkinlikler”bölümünden ulaşılabilmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası