15. Körfez İşbirliği Konseyi Ortak Fuarı - Ankara Sanayi Odası

15. Körfez İşbirliği Konseyi Ortak Fuarı

Tarih: 04.04.2014                                        
İşareti: 05/5000-1151 
 
 
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, İslam Ticaret, Sanayi ve Tarım Odası’ndan alınan bir yazıya atfen;  Birleşik Arap Emirlikleri Ekonomi Bakanlığı tarafından, Birleşik Arap Emirlikleri Yüksek Şura Üyesi ve Emiri Ekselanstan Şeyh Dr. Sultan bin Mohammed Al- Qasimi’nin katılımlarıyla, İslam Ticaret, Sanayi ve Tarım Odası tarafından, 26-30 Mayıs 2014 tarihleri arasında, Sharjah Emirliği’nde, Expo Fuar Merkezinde, 15. Körfez İşbirliği Konseyi (KİK) Ortak Fuarı’nın düzenleneceği bildirilmektedir.
 
Yazıda devamla, söz konusu organizasyonun; KİK bölgesindeki firma ve kurumları buluşturmayı amaçladığı belirtilerek, KİK bölge ülkelerinde iş yapma ortamı hakkında katılımcılann bilgilendirilmesini, KOBİ’lerin desteklenmesinde KİK ülkelerinin rolünün aydınlatılmasını, Körfez ekonomisinin yatırım ve ticari potansiyelinin yabancı yatırımlara tanıtılmasını, KİK ülkelerindeki hizmet, sanayi ve ürünlerin teşvik edilmesini ve KİK ülkeleri arasındaki ticaretin teşvik edilmesini hedeflediği ifade edilmektedir.
 
Anılan etkinliğin sponsorluk imkanlarına, alan kontratına, broşürüne ve alan planına TOBB web sayfası (www.tobb.org.tr) sağ panelindeki “Uluslararası İş İmkanları / Yurt Dışı Etkinlikler” başlığı altından ulaşılabilmektedir. Fuar İle ilgili detaylı bilgi için iletişim bilgileri aşağıda verilmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası
 
İletişim:
Mr. Ayman Busamra
Tel:00971-6-5991329
Mob: 00971-50-8451011
Web: www.gccexpo.ae