14. Bayim Olur Musun Franchısıng Ve Markalı Bayilik Fuarı - Ankara Sanayi Odası

14. Bayim Olur Musun Franchısıng Ve Markalı Bayilik Fuarı

Tarih: 27.06.2016

İşareti: 05/5000-1399   

İletişim: dim@aso.org.tr

Sayın üyelerimiz,

Medyafors Fuarcılık Genel Müdürü’nden alınan bir yazıda, 14. Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nın bu yıl Medyafors Fuarcılık organizasyonu, UFRAD işbirliği ve Coldwell Banker Türkiye Ana Sponsorluğunda 13-16 Ekim 2016 tarihleri arasında, CNR Fuar Merkezi 5-6-7’nci salonlarda saat 11.00’da gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük franchising fuarı unvanını elinde bulunduran fuar her yıl yüzlerce markaya ev sahipliği yaparak, ulusal ve uluslararası ölçekte sağlanan başarıların elçisi olmaktadır. Fuar gerek ziyaretçi, gerek katılımcı sayısı, gerekse yarattığı İş hacmi açısından her geçen yıl önemli başarılara imza atmakta ve kendi rekorunu tazelemektedir. Bu yıl 14.sü düzenlenecek olan fuar her sektörden franchise ve bayilik ile büyümek isteyen, yeni iş ortakları arayan markalar ile girişimcileri bir araya getirecektir.

Bu çerçevede, Ufrad Seminerleri’nin, hem girişimcilere hem de markalara yol gösterici bir rol oynayacağı ve franchising alanında farkındalık yaratacak seminerlerin ekonomistler, hukukçular, franchise uzmanları ve üniversite eğitmenleri tarafından verileceği dört gün sürecek bu Fuar’a katılmak isteyen üyelerimizin, Fuar hakkında detaylı bilgiye http://bayimolurmusun.com.tr/ bağlantı adresinden ulaşabilecekleri hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla

Ankara Sanayi Odası