12. TÜRK-ARAP EKONOMİ FORUMU - Ankara Sanayi Odası

12. TÜRK-ARAP EKONOMİ FORUMU

İşareti : 05/5000-414
İrtibat : dim@aso.org.tr
Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) alınan bir yazıda, Al-Iktissad Wal-Aamal Group (AIWA) tarafından, 23 Mart 2017 tarihinde Swisssotel Bosphorus, İstanbul’da 12. Türk-Arap Ekonomi Forumu’nun (TAF’2017) gerçekleştirileceği; söz konusu etkinliğin TOBB tarafından da desteklendiği bildirilmektedir.

Yazıda devamla, bankacılık, finans, enerji, inşaat, gayrimenkul, müteahhitlik, savunma sanayi ve ulaştırma temel konu başlıkları ile toplanacak olan TAF’2017 kapsamında mevzuat değişiklikleri ve ekonomide yapılan yeni düzenleme ve benzeri konuların ele alınacağı oturumların gerçekleştirileceği belirtilmektedir. Forum kapsamında ayrıca, İslami bankacılık, Türkiye ve Arap ülkelerinde yatırım fırsatları, değişen global dengeler ve bölgemize etkileri konularının ele alınacağı ifade edilmektedir.

TAF’2017’ye katılmak isteyenlerin http://www.turkisharabeconomicforum.com adresinde yer alan kayıt formunu doldurmaları gerekmektedir. Katılım formuna ayrıca, TOBB web sayfası (www.tobb.org.tr) “Hizmetler” başlığı altındaki “Uluslararası İş İmkanları/Yurtiçi Etkinlikler” bölümünden de ulaşılabilmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası