11. ULUSLARARASI ENERJİ KONGRESİ VE FUARLARI (EIF) - Ankara Sanayi Odası

11. ULUSLARARASI ENERJİ KONGRESİ VE FUARLARI (EIF)

    23 Ekim 2018

İşareti : 05/5000-2644
İrtibat : dim@aso.org.tr
Sayın Üyemiz,

11. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarları (EIF), Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile Global Enerji Derneği işbirliğinde Domino Fuarcılık tarafından 8-9 Kasım 2018 tarihleri arasında Congresium Ankara ATO Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecektir.

EIF’e yurtiçinden ve yurt dışından enerji üretimi, iletimi ve ticareti konusunda tüm sektör firmaları ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığına bağlı Genel Müdürlüklerin katılım sağlaması öngörülmektedir.

Bu kapsamda; söz konusu fuarda stant ile yer almak isteyen firmalar için Odamıza özel fiyatlandırma yapılmış olup önerilen m2 fiyatı 687,00 TL + KDV’dir. Bu fiyata standart panel duvarlarla stant, konstrüksiyonu, stant kurulumu, elektrik ve aydınlatma, her 10 m2 için 100 watt aydınlatma armatürü ve kablolu grup priz, firma alınlık yazısı, stant zemin halısı, her 10 m2 için 1 adet cam masa ve 3 adet sandalye dahildir.

Ayrıca, katılımcı firma logolarının web sayfasında yayınlanması ve sayfasına link verilmesi ile katılımcı firma logolarının fuar kataloğunda yayınlanması hizmetleri de verilecektir.

Bununla beraber, Odamız tarafından Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kümelenme Desteği ile sürdürülmekte olan NÜKSAK Nükleer Sanayi Kümelenmesi Projesine üye olan firmalarımız anılan fuara katılım sağlamaları durumunda Odamıza özel belirlenen fiyat olan 687,00 TL tutarının %50’si kadar destek alabilecektir.

Bu çerçevede, programı ekte sunulan EIF’e katılım sağlanması konusundaki görüş ve değerlendirmelerinizin 25 Ekim 2018 tarihine kadar Odamız Araştırma ve Yönlendirme Müdürlüğü’ne (E-posta: merve.demir@aso.org.tr) bildirilmesi hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası

Ek :EIF 2018 Taslak Program (6 sayfa)

antalya escort