1. İslam İşbirliği Teşkilatı – Çin Ekonomi ve Ticaret Forumu ve Fuarı 2013 - Ankara Sanayi Odası

1. İslam İşbirliği Teşkilatı – Çin Ekonomi ve Ticaret Forumu ve Fuarı 2013

    23 Mayıs 2013

Tarih: 22.05.2013 
İşareti: 05/5000-1968
 
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, İslam İşbirliği Teşkilatı’ndan alınan bir yazıya atfen; Ningxia Hui Özerk Bölgesi Hükümetinin, Ticaretin Geliştirilmesi için İslam Merkezi (ICDT)’nin de desteğiyle 12-16 Eylül 2013 tarihleri arasında Çin Ningxia Hui Özerk Bölgesi başkenti Yichuan’da 1. İİT-Çin Ekonomi & Ticaret Forumu ve Fuarı 2013’ü düzenleyeceği belirtilmiştir.
 
Dünyanın en büyük ikinci ekonomisine sahip Çin’in dünya ile ithalatını artırmayı amaçladığı belirtilerek, söz konusu fuarın katılımcılara, ürün, hizmet ve başarılarını Çin firmalarına sunma imkânı sağlayarak işbirliğini artırmak için iyi bir fırsat olduğu iletilmektedir.
 
Söz konusu Fuar ve Forum’a İİT üye ülke ve Çin’den bakanlar, diplomatlar ve uluslararası kuruluşların temsilcilerinin katılacağı iletilmektedir. Fuar ve Forum’a katılmak isteyenlerin, TOBB web sayfası (www.tobb.org.tr) sağ panelinde yer alan “Uluslararası İş imkanları / Yurt Dışı Etkinlikler” başlığı altında yer alan katılımcı formunu doldurarak, pasaport kopyaları ve iki adet vesikalık fotoğraf ile 1. İİT-ÇİN Fuarı, Ekonomi ve Ticaret Forumu irtibat bölümüne (Faks: +86 951 5133 585 Email: tangjie@ccpit.org) iletmeleri hususunu bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası