“Ekvador’daki Ticaret Ve Yatırım İmkanları” Konferansı - Ankara Sanayi Odası

“Ekvador’daki Ticaret Ve Yatırım İmkanları” Konferansı

    28 Mart 2014

Tarih: 28.03.2014                                     
İşareti: 05/5000-1067
 
 
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, Ekvador Ankara Büyükelçiliği’nden alınan bir yazıya atfen; “Ekvador’daki Ticaret ve Yatırım imkanları” konulu konferansın 30 Nisan 2014 Çarşamba Günü saat 15.30’da TOBB Sosyal Tesisleri’nde (Kapı G-4) gerçekleştirileceği, konferansın açılış konuşmasının Ekvador’un Ankara Büyükelçisi Sayın Augusto Saa ve Yatırım İmkanlarına ilişkin sunuşun ise Ekvador Ticaret Ofisi yetkilileri tarafından yapılacağı bildirilmektedir. Ayrıca, anılan konferansta İngilizce-Türkçe tercüme hizmeti sağlanacağı belirtilerek, konferansın ardından bir kokteyl verileceği ifade edilmektedir.
 
Söz konusu konferans Türk iş dünyasına Ekvador’u tanıtarak, Ekvador’daki işbirliği fırsatlarıyla ilgili bilgi vermeyi ve Ekvador ile Türkiye arasındaki ilişkilerin güçlendirilmesini sağlamayı amaçlamaktadır.
 
Konferansa katılmak isteyenlerin katılım bilgilerini zeynep@proecuador.gob.ec adresine e-posta yoluyla ya da 0 (312) 446 01 60 (dahili 21) numaralı telefona bildirmeleri gerekmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası