“ANKARA SAĞLIK TURİZMİNİN DE BAŞKENTİ OLMAYA ADAY” -ÇALIŞTAY- - Ankara Sanayi Odası

“ANKARA SAĞLIK TURİZMİNİN DE BAŞKENTİ OLMAYA ADAY” -ÇALIŞTAY-

    22 Mayıs 2015

Tarihi  22.05.2015
İşareti : 05/50-1245
İrtibat             : dim@aso.org.tr  
Sayın Üyemiz,
Odamız, Ankara Ticaret Odası, Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı, Ankara Sivil Toplum Kuruluşları Platformu ve Medikal Turizm Derneği işbirliğinde 04 Haziran 2015 Perşembe günü 14:00 -17:00 saatleri arasında Odamızda “ANKARA, SAĞLIK TURİZMİNİNDE BAŞKENTİ OLMAYA ADAY” konulu bir Çalıştay düzenlenecektir.
Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sürdürülebilir kazanımlar ve gelecek için yeni iş fırsatlarını görmek, bu fırsatları verimliliğe dönüştürmek bir ihtiyaçtır. Bu noktada; sağlık, yaşlı bakım ve termal turizmi alanlarında Ankara bir çok global fırsatı değerlendirebilecek durumdadır. İşte bu bağlamda; Ankara bu fırsatları değerlendirerek nasıl kendi lehine çevirebileceği konusunda is dünyasını, akademisyenleri, sivil toplum kuruluşlarını ve kamu kurumlarını bir araya getirerek bir fikir çalıştayı yapmaya karar vermiştir.
Çalıştay ücretsiz olup,  katılmak isteyen üyelerimizin, katılım teyitlerini en geç 2 Haziran 2015 tarihine kadar Odamız Araştırma ve Yönlendirme Müdürlüğü’ne (İlgili Kişi: Burcu OCAK ARICI, Tel: 0312 417 12 00 / 1209,  e-posta: burcu.ocak@aso.org.tr)   iletmeleri hususunu bilgilerinize sunarız.                                     
 
 Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası
  
Ek:
–          Program